O mnie

Nazywam się Iwona Korzeniewska. Cieszę się, że trafiłeś/aś na moją stronę. Zapraszam Cię do świata empatii, malowania intuicyjnego i uważności. Wszystkie te ścieżki mimo, że tak inne, łączy wspólna intencja. Jest nią dbanie o własny dobrostan, zasoby i budowanie jakościowych relacji ze sobą i z innymi, a także rozwijanie swojej intuicji i kreatywności. 

 Jestem trenerem Empatycznej Komunikacji, coachem, nauczycielem Vedic Art. Z wykształcenia nauczycielem języka angielskiego i pedagogiem z ponad dwudziestoletnim stażem pracy w szkole. 

Umiejętności coachingowe zdobyłam na akredytowanym przez ICF kursie „Coaching oparty na potrzebach z Pernille Plantener” (coachem PCC ICF i trenerką CNVC). W pracy integruję wiele metod i narzędzi, aby pomóc klientom nawiązać głęboką relację ze sobą.  

Jako trener Empatycznej Komunikacji opartej na Porozumieniu bez Przemocy wspieram nauczycieli i wszystkich, którzy chcą budować jakościowe relacje i dbać o własny dobrostan. Prowadzę warsztaty w szkołach, przedszkolach oraz dla grup, a także spotkania grup empatycznych.

Jako nauczyciel ekstrakompetecyjny Vedic Art prowadzę warsztaty malowania intuicyjnego Vedic Art I i II stopnia. 

Jestem kobietą, mamą, żoną, przyjaciółką, nauczycielem, trenerem, coachem, twórcą. Mam wiele ról. W każdej z nich szukam rozwiązań opartych na zaufaniu, współczuciu, widzeniu potrzeb i uczuć. Pragnę być i przeżywać życie chwila po chwili, szukając sposobów na wzbogacanie świata mojego i innych.

Wierzę, że nie ma jednej właściwej drogi do siebie i do budowania relacji opartych na szacunku. Cały czas rozwijam się i szkolę. Inspiruję się IFS, Sarah Payton, odkryciami neurobiologii i self-reg. Jestem w trakcie szkolenia nauczycielskiego Mindfulness based Cognitive Therapy for Life akredytowanym przez Oxford Mindfulness Foundation oraz Train the Trainer organizowanym przez Strefa NVC – Studium Trenerskie z Porozumienia bez Przemocy.